Jdi na obsah Jdi na menu
 


vsechno mozne o internetu a elektronice

8. 10. 2008

Jak surfovat na internetu a zároveň poslouchat oblíbenou muziku

16:03 Mediální skupina Lagardere ČR a komunitní server Lide.cz z portfolia Seznam.cz připravili společný virtuální rádio-park – www.radio.lide.cz, kde si najde hudbu podle svého vkusu téměř každý. Postupně se na Lide.cz objeví až třicet tematických webových rádií od československé diskotéky, přes Madonnu, filmovou muziku, Depeche Mode, U2 až po streamy zaměřené na emo, latino nebo chillout.

 

VIDEO: Ochutnávka z automobilového simulátoru NFS Undercover

Ukázky ze hry Need For Speed Undercover

14:47 Série závodních her Need for Speed (NFS) je v počítačovém světě již mnoho let. Přesto se každý rok objevují nové a nové díly. Nejnovějším přírůstkem do herní série je nyní hra Need for Speed Undercover. Pokračování je tentokráte inspirováno nejen úspěchy dílů předešlých, ale i konkurenčních her v podobě GTA IV nebo Burnout.

 

Společně s veletrhem Invex upadá zájem také o výstavu Interkamera

Finále Mistrovství ČR v PC hrách 2006 - InvexCup

11:00 Veletrh Interkamera, který se letos po téměř čtvrtstoletí přestěhoval z Prahy na brněnské výstaviště, je jedním z nejkomornějších v historii. Zatímco v hlavním městě byla jádrem akce výstava nejnovější fotografické techniky, v Brně velcí výrobci a prodejci v oboru chybí a veletrh se zaměřil více na fotografickou praxi a vzdělávání. Uvedl to prezident Asociace profesionálních fotografů ČR Stanislav Pokorný.

 
 

Cenový servis: Grafiky zdražily až o 10 procent

Dvouslotové chlazení je sice účinné, ale také nadělá dost hluku. Hlavně při zátěži.

08:00 Nejprodávanější grafické karty dražší o deset procent, monitory až o sedm a vybrané notebooky o pět – takové novinky si pro nás přichystal říjnový trh. Řada komponent ale přesto pokračuje v pozitivním trendu z uplynulého týdne.

 

Hrajeme zdarma: The Suffering - strach, který bolí

The Suffering

06:52 Když se mezi freewarovými hrami objeví titul, který se ještě před pár lety prodával za peníze, je to důvod ke zvýšení pozornosti. Když se navíc jedná o hororovou akci s úchylným scénářem, pak nemůžete zůstat stát stranou.

 

Objektivy do foťáků se budou vyrábět z vody

Sony DSC-H5

Včera 14:08 Klasické materiály, sklo a plasty, které se používají pro stavbu objektivů, v blízké budoucnosti nahradí voda. Aspoň v těch nejmenších kapesních kamerách a fotoaparátech. Voda ve formě mikroskopických kapek totiž pracuje jako jednoduchá optická soustava.

 

Hrajeme zdarma: Don't Look Down – máte závratě?

Don't Look Down

Včera 11:37 Když se před lety objevila první verze hry Icy Tower, byla to opravdová bomba. Není tedy divu, že se ji mnoho titulů snaží napodobit a toto je jeden z nich.

 

Archiv

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>